Bal karnawałowo-walentynkowy

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 14 lutego połączyliśmy świętowanie walentynek i karnawału.
Na pięknie udekorowanej świetlicy pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych ulubionych bajek. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W trakcie zabawy odwiedził nas listonosz walentynkowy wraz z amorkiem. Pan listonosz  każdemu wręczył kartkę walentynkową, a amorek częstował pyszną tartaletką.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Szczególne podziękowania kierujemy do P. Marka Piekuta, człowieka orkiestry, który zapewnił oprawę muzyczną.

Serdecznie dziękujemy także uczennicom oraz ich opiekunom ze szkoły w Przybysławicach za zaangażowanie i umilenie czasu naszym podopiecznym, wspólny taniec i uśmiech.

        

      

      

     

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.