Dzień Dziecka 2021

 
Dzisiaj w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Od samego rana uczniowie mieli zapewnione atrakcje. Ten dzień rozpoczęliśmy pokazem mody nawiązującym do hasła: "Dzieci Świata". Uczniowie i ich nauczyciele oraz opiekunowie spisali się niesamowicie. Wielkie brawa!
Kolejną atrakcją był pokaz sztuki cyrkowej. Swoją obecnością zaszczycili nas motocykliści z grupy "Road Rats", którzy przybliżyli dzieciom swoją pasję. Pojawiła się również Ochotnicza Straż Pożarna z Jadownik Mokrych prezentując sprzęt strażacki oraz umożliwiając dzieciom sprawdzenie swoich sił przy armatce wodnej. Ponieważ pogoda dopisywała nie zabrakło przepysznych lodów z lodziarni Państwa Kaczówka, którzy zasponsorowali naszym uczniom orzeźwiający deser. Jednym z ważniejszych punktów programu był także poczęstunek wydawany z naszego "Food Trucka" szkolnego. Panie kucharki serwowały dzisiaj hot-dogi francuskie, frytki, ciasto, owoce i napoje. Na zakończenie wspaniałego dnia Caritas Diecezji Tarnowskiej ufundował wypełnione słodkościami Kuferki Szczęścia. Uczniowie obdarowani słodyczami, nagrodami i balonikami szczęśliwi wrócili do swoich domów.
 
Dziękujemy wszystkim za wsparcie, obecność i świetną zabawę.
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, bez których ten dzień nie byłby tak atrakcyjny. 
 
Dziękujemy:
FUNDACJI IM. ABP. JÓZEFA KOWALCZYKA PRYMASA POLSKI
CARITAS DIECEZJI TARNOWSKIEJ
WÓJTOWI GMINY WIETRZYCHOWICE
PAŃSTWU M.T. KACZÓWKA
PAŃSTWU M.M. BIEŃ
PANU TOMASZOWI TARCZOŃ
FIRMIE "LES-DRÓB"
ZAKŁAD MIĘSNY "CHABURA"
PIEKARNI "U MICHAŁA"
FIRMIE "FRUKT"
FIRMIE J.W.D ŚWIERCZEK
MOTOCYKLISTOM Z GRUPY "ROAD RATS"
OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ Z JADOWNIK MOKRYCH.
 
Serdecznie dziękujemy 
 
            
 
     
 
           
   
      
 
Zapraszamy do galerii 
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.