Dzień Dziecka 2022

Radosny, pełen wrażeń, uśmiechów i atrakcji Dzień Dziecka już za nami. W dniu dzisiejszym w naszym Ośrodku odbył się niezapomniany DZIEŃ DZIECKA
Organizatorzy przy wsparciu wspaniałych ludzi dobrej woli przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji. Świętowanie rozpoczął ks. Dyrektor Marek Kogut, który złożył życzenia wszystkim dzieciom, tym małym i dużym. Następnie nasza niezwykle utalentowana koleżanka poprowadziła Zumba Kids, pląsów i tańców nie było końca. Na zewnątrz czekały przyjazne pieski, które urozmaiciły nam czas pozwalając na pieszczoty oraz spacery. Chętnych nie brakowało, tak więc psiaki miały mnóstwo pracy. W końcu nadszedł czas na smakołyki, zaprosiliśmy więc wszystkich do busa z przepysznymi lodami, które zafundowali naszym podopiecznym Państwo Kaczówka z Radłowa właściciele "Czarnej Kaczki" lody&kawa. Serdecznie dziękujemy.
To nie koniec niespodzianek. Dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej w Jadownikach Mokrych uczestnicy Dnia Dziecka mieli możliwość przejechania się quadem, co stanowiło ogromną uciechę dla wszystkich. Powitaliśmy także grupę motocyklistów z grupy "Road Rats", którzy oprócz wielkiego serca zaprezentowali swoje zacne motory oraz poczęstowali uczestników cukierkami. Nie zabrakło również malowania twarzy, tatuaży, za co bardzo dziękujemy.
Zachęcane przez uczniów grono pedagogiczne na czele z Dyrektorem podjęło wyzwanie i stanęło do walki w meczu piłki nożnej grono pedagogiczne vs. uczniowie. Wielkie gratulacje za wspaniałą walkę i zabawę. Podziękowania kierujemy również dla naszych Pań kucharek, które przygotowały stół z łakociami, napojami, ciastem oraz pyszne hot-dogi francuskie i frytki.
Mieszkanka z Ukrainy, która czasowo znajduje u nas schronienie napisała specjalnie na tę okazję wiersz, piękny wiersz. Dziękujemy serdecznie. Chętne osoby mogły również udać się na przejażdżkę na koniu.
Na zakończenie wszyscy uczniowie, uczestnicy WTZ oraz goście z Ukrainy otrzymali prezenty ufundowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej. Dziękujemy z całego serca.
Szczęście i uśmiech "namalowane" na twarzach naszych podopiecznych - BEZCENNE.
 
      
 
    
 
   
 
 
Zapraszamy do galerii 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.