Dzień Matki 2022

Matka to najpiękniejsze słowo świata - już w starożytności matkę otaczano czcią, okazywano jej  szacunek i miłość.

Mama. To jedno słowo a ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze, niczym nie zmącone wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze troski, radości, marzenia. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że mama dała nam największy skarb – życie. Wdzięczność tę wyrażamy  w różny sposób: poprzez miłość, codzienny szacunek, pamięć.

26 maja w naszej Wspólnocie obchodziliśmy Dzień Matki. Uczniowie Szkoły oraz uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przygotowali dla swoich mam wzruszające występy. Uśmiech na twarzach rodziców oraz gromkie brawa sprawiły występującym ogromną satysfakcję i były nagrodą za włożony w przygotowania trud. Po części artystycznej dzieci złożyły rodzicom serdeczne życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Zgromadzeni goście mogli skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji, którymi były: wizyta w grocie solnej, zwiedzanie Izby Pamięci Jana Pawła II oraz spacer po Ogrodzie Hortiterapii.

Po części rekreacyjnej wszyscy zaproszeni goście spotkali się przy wspólnym stole, aby dalej wspólnie świętować, rozmawiać i cieszyć się tym pięknym dniem.

Wszystkim Mamom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia w podziękowaniu za ich miłość:

Dziękuję Ci mamo za to że mnie bardzo kochasz ,

 Twój uśmiech otwarłaś dla mnie,

a zamknęłaś w sercu każdy smutek

dziś moje serce mówi

dziękuję mamo za tę miłość

ona pozostanie światłem w moim życiu

zdrowia pomyślności błogosławieństwa z nieba abyś miała wszystko co Ci trzeba.

    

    

    

 

Zapraszamy do galerii 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.