Konkurs „Najpiękniejszy różaniec”

Październik jest miesiącem modlitw różańcowej. Dlatego w naszej szkole został ogłoszony konkurs „Najpiękniejszy różaniec”. Celem tego wydarzenia było rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej i rozwój talentów u dzieci. Do konkursu zostało zgłoszonych 20 różańców. Do ich wykonania dzieci wykorzystały najróżniejsze materiały takie jak: orzechy, żołędzie, fasole, masę solną, makarony, koraliki, dziką różę, kasztany, muszelki,  papier aluminiowy, pluszowe kółeczka i drewniane serduszka. Pomysłowość uczniów i ich rodziców okazała się ogromna i mile zaskoczyła organizatorów konkursu. W czwartek 27 października miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników.  Komisja oceniała różańce za pomysłowość, estetykę i pracochłonność.  Wszystkie różańce były bardzo kreatywne i oryginalne dlatego komisja  miała nie lada wyzwanie z wyłonieniem laureatów.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.  Wystawa prac konkursowych została wyeksponowana w kaplicy Ośrodka, gdzie każdy mógł podziwiać wyjątkowe  różańce wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich Rodzicom i Opiekunom za zaangażowanie, włożone serce i trud w wykonane różańce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

     

      

 

Zapraszamy do galerii 

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.