Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W poniedziałek 3 września  uczniowie naszej szkoły uroczyście pożegnali wakacje, a powitali nowy rok szkolny 2018/2019.

Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 11:00 uroczysta Msza Święta, podczas której dziękowaliśmy za szczęśliwie przeżyty czas wakacji   i  prosiliśmy o błogosławieństwo Boże w rozpoczynającym się nonowym roku szkolnym.

Dalsza część uroczystości odbyła się w świetlicy Ośrodka.

Dyrektor Szkoły – ks. Marek Kogut przywitał wszystkich serdecznie, podkreślając, że to dzień szczególnie wyjątkowy dla wszystkich uczniów, w szczególności dla tych, którzy zaczynają dopiero przygodę z nauką w naszej szkole. Będzie on zapewne rokiem podejmowania nowych wyzwań oraz kontynuacją dotychczasowych zadań.  A na koniec swojego przemówienia wszystkim uczniom życzył sukcesów, motywacji i zapału do pracy w nowym roku szkolnym.

              

          

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.