Spotkanie opłatkowe pracowników Caritas Diecezji Tarnowskiej

W dniu 13 stycznia 2023 r. odbyło się w naszym Ośrodku spotkanie opłatkowe pracowników i wolontariuszy Caritas Diecezji Tarnowskiej. Swoją obecnością zaszczycili nas: Dyrektor Caritas Diecezji Tarnowskiej, ks. Zbigniew Pietruszka wraz z zarządem oraz przedstawiciele wszystkich placówek Caritas.  

W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej i Niepublicznej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy oraz uczestników Warsztatów Terapii  Zajęciowej. W blasku szopki bożonarodzeniowej uczniowie przedstawili okres świątecznych przygotowań oraz wzruszające wydarzenia z historii Maryi i Józefa z Betlejem. Dyrektor, ks. Zbigniew Pietruszka wyraził słowa wdzięczności i uznania wobec młodych talentów i ich opiekunów za głębokie i wzruszające przedstawienie tajemnicy Bożego Narodzenia i wręczył dzieciom i młodzieży słodki upominek.

W dalszej części spotkania wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu. Dyrektor, Ks. Zbigniew Pietruszka podsumował działania mijającego roku i podziękował za dotychczasową służbę na rzecz drugiego człowieka oraz złożył wszystkim noworoczne życzenia. W podniosłej atmosferze, pełnej życzliwości i serdeczności nie zabrakło staropolskiej tradycji łamania się opłatkiem oraz śpiewania kolęd.

      

      

    

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.