Szkolny konkurs plastyczny „Polska – moja Ojczyzna”

Listopadowe obchody odzyskania przez Polskę Niepodległości przypominają burzliwe dzieje naszej Ojczyzny. W tym roku z powodu pandemii koronawirusa nie mogliśmy uroczyście świętować tych historycznych wydarzeń. Dlatego uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt.„Polska – moja Ojczyzna”. Celem konkursu było budowanie tożsamości narodowej i przywiązania do własnego kraju oraz rozwijanie sprawności manualnej dzieci i młodzieży.

Uczniowie przesłali prace związane z tematyką konkursu w formacie A4 drogą elektroniczną. Wszystkie prace były bardzo staranne i wymagały od dzieci i młodzieży dużo cierpliwości i pomysłowości. Wykonane były różnymi technikami plastycznymi przy użyciu materiałów takich jak papieru, bibuły, plasteliny a także nakrętek i skarbów jesieni.

Biorąc pod uwagę zgodność z tematem, walory artystyczne i zaangażowanie uczniów komisja w składzie organizatorów konkursu postanowiła przyznać wszystkim uczestnikom  nagrodę ex aequo. Po powrocie do szkoły będą dla uczniów czekały niespodzianki.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy osiągnięć!

        

      

      

      

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.