Zabawa Andrzejkowa 2022

Magiczny dzień wróżb w naszej szkole.

„Święty Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze”…

Andrzejkowy czas zabawy wypełnił naszym uczniom dzisiejszy dzień, a "czarodziejskie” dekoracje wprowadziły nas w świat magii. Pod czujnym okiem czarownicy dzieci i młodzież bawiła się w rytm muzyki a kiedy dźwięki muzyki cichły nadchodził czas na wróżby. Przebijając serca z imionami podopieczni mogli poznać imię najbliższej ich sercu osoby, magiczne kubki skrywały przedmioty, z których każdy coś oznaczał, a ciasteczka z wróżbą przekazywały dobre wieści i wskazówki. Aby ostudzić emocje oraz odpocząć od tańców udaliśmy się na poczęstunek-przepyszny piernik cioci czarownicy. Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała w nas ogromną ciekawość.

            

            

             

            

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.