Spotkanie Opłatkowe

17 stycznia w Ośrodku Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Jadownikach Mokrych, pracownicy placówek Caritas Diecezji Tarnowskiej uczestniczyli w corocznym spotkaniu opłatkowym, połączonym ze wspólną modlitwą podczas Mszy Świętej oraz z Jasełkami przedstawionymi przez najmłodszych podopiecznych.

Wiele serdecznych życzeń płynących z głębi serca podczas łamania opłatkiem i wspólne kolędowanie, nadały spotkaniu miłą atmosferę, poczucie wspólnoty i zjednoczenia.

Z nadzieją i siłą Bożej radości, rozpoczynamy kolejny rok naszej pracy w służbie potrzebującym wsparcia, osobom chorym, niepełnosprawnym i przeżywającym różne trudności.

Dzieląc się dobrem, życzymy Wam Drodzy Przyjaciele chorzy i cierpiący, aby Boża Miłość była waszym udziałem, dodała otuchy, wsparcia i pogody ducha w każdym czasie. Zaprazsamy do galerii