„Wiosna, ach to ty…."

,,Wiosna, wiosna, ach to ty….’‘ tak śpiewał Marek Grechuta, dostrzegając piękno tej pory roku. Uczniowie naszej szkoły również kochają długo wyczekiwaną , upragnioną przez wszystkich wiosnę.

Aby ten dzień dla nas był wyjątkowy i niezapomniany zorganizowaliśmy konkurs na najciekawszą ,,Kanapkową Marzannę‘'. Każda klasa miała możliwość  wykonania marzanny według własnego projektu. Pomysły były ciekawe i różnorodne. Wykonanie ,, Kanapkowej  Marzanny’’ pobudziło  ukryte talenty naszych uczniów.

Następnie chętne dzieci wzięły udział w zabiegach upiększających takich jak: malowanie paznokci, czesanie i układanie modnych fryzur. Kolejnym punktem dnia była prezentacja strojów ,,Pani Wiosny” oraz „ zwiastunów wiosny’’. Wszystkie stroje zachwyciły publiczność, która odwzajemniła się gromkimi brawami. W nagrodę każdy z uczestników otrzymał słodycze. 

Na zakończenie obchodów pierwszego dnia wiosny zaplanowaliśmy wspólną zabawę w rytm wiosennej muzyki. Wszyscy dobrze się bawili  i okrzykami  witali przyjście wiosny.

Taka forma zabawy angażująca zarówno uczniów jak i nauczycieli jest doskonałym sposobem  integracji społeczności  szkolnej. 

      

      

              

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.