Festiwal Integracyjny - Zbylitowska Góra Dwudniaki

Odpowiadając na zaproszenie naszych dobrych przyjaciół, w dniu 23 maja, uczestniczyliśmy w Festiwalu Integracyjnym, którego organizatorem jest Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zbylitowskiej Górze. Tematem przewodnim tegorocznego Festiwalu była muzyka z filmów i bajek. W wydarzeniu wzięły udział dzieci, które na co dzień uczą się w przedszkolach, szkołach podstawowych, jak i placówkach szkolno – wychowawczych w Tarnowie, Mościcach oraz Zbylitowskiej Górze.

Widownia zebrana w sali Mościckiego Centrum Kultury, podziwiała występy wykonane w pięknych strojach, pełne radości i humoru, a także refleksji. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłym entuzjazmem i zaangażowaniem prezentując publiczności swoje talenty wokalne, taneczne, a nawet aktorskie. W przerwach między występami, Festiwal ubogaciły gościnne występy grupy uczniów z Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie.

Nasza grupa zaprezentowała taniec śnieżynek i Królowej Lodu do znanej piosenki filmowej „Mam tę moc”. Układ ten był wykonany z długimi, białymi szarfami. Występ przed liczną publicznością był ogromnym dla nas przeżyciem.  Trud pracy został doceniony, ponieważ zostaliśmy szczególnie wyróżnieni i zdobyliśmy Grand Prix festiwalu.

Występy wszystkich grup były dobrą okazją do wspólnej zabawy i integracji wszystkich uczestników imprezy.

Dziękujemy naszym przyjaciołom ze Zbylitowskiej Góry za zaproszenie i niezapomniane przeżycia.

 

 

          

        

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.