Otwarcie i poświęcenie Klubu Seniora "Wesoła Ferajna" w Jadownikach Mokrych

21 czerwca 2021 roku miało miejsce uroczyste otwarcie i poświęcenie Klubu Seniora "Wesoła Ferajna" w Jadownikach Mokrych. Przecięcia wstęgi dokonali: gospodarz miejsca Wójt Gminy Wietrzychowice Pan Tomasz Banek, ks. Marek Kogut oraz zaproszeni Parlamentarzyści w osobach Pani Poseł Urszuli Augustyn, Panów Posłów: Stanisława Bukowca i Piotra Saka, a także przedstawicielka Klubu Pani Maria Urban. Poświęcenia Klubu dokonał nasz Ksiądz Dyrektor Marek Kogut. Pan Wójt oraz zaproszeni Goście w ciepłych słowach powitania życzyli Seniorom wielu wrażeń podczas wspólnych spotkań w Klubie. W części oficjalnej wystąpił również gospodarz powiatu i mieszkaniec Jadownik zarazem Pan Starosta Tarnowski Roman Łucarz. Seniorzy z Jadownik Mokrych i Miechowic Wielkich zaprezentowali swoje talenty podczas krótkich występów. Na koniec Pani Kierownik Adriana Błaszczyk zaprosiła wszystkich na poczęstunek.