Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego, to bardzo ważny dzień w życiu każdego ucznia.

4 września 2017 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej Specjalnej, Niepublicznym Gimnazjum Specjalnym oraz Niepublicznej Szkole Specjalnej Przysposabiającej do Pracy odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018.

Tradycyjnie, pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 11:00  uroczysta Msza Święta, podczas której nauczyciele, uczniowie i rodzice dziękowali za szczęśliwie przeżyty czas odpoczynku i prosili o błogosławieństwo Boże na nadchodzący rok szkolny. Następnie, w świetlicy Ośrodka, ks. Dyrektor Marek Kogut serdecznie przywitał grono pedagogiczne,  uczniów - szczególnie tych, którzy dopiero rozpoczynają edukację w naszej szkole,  rodziców, a także pracowników administracji i obsługi.

 

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UCZNIOM WIELU SUKCESÓW, WYTRWAŁOŚCI, CIEKAWYCH DOŚWIADCZEŃ

ORAZ RADOSNYCH CHWIL SPĘDZONYCH W NASZEJ SZKOLE

         

    

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.