Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w naszej szkole

8 marca oraz 10 marca to wyjątkowe daty dla kobiet i mężczyzn. W każdym z tych świąt w naszej szkole odbyły się dni piękności. Młodsze kobietki mogły poczuć się jak damy a chłopaki jak prawdziwi dżentelmeni. Powstały kąciki kosmetyczno-fryzjerskie, gdzie każdy chętny mógł skorzystać z ich usług. Była możliwość wykonania makijażu, ciekawej i modnej fryzury a także pomalowania paznokci. Po zabiegach upiększających dziewczynki uczestniczyły w sesji fotograficznej, natomiast chłopcy przy muzyce prezentowali się na specjalnie przygotowanym wybiegu. Na zakończenie tych radosnych chwil dziewczynki otrzymały ręcznie wykonane kwiaty a chłopcy drobne gadżety. Wszystkim uczestnikom dopisywały świetne humory i z wielką dumą przyjmowali liczne komplementy. Pomimo zimnej aury atmosfera u nas była gorąca.  

Dzień Kobiet był również miły dla wszystkich pań pracujących w naszym Ośrodku. Zadbali o to wszyscy mężczyźni- mali i duzi, obdarowując każdą z pań  pięknym, kolorowym kwiatkiem.

Wszyscy zgodnie przyznali, że takie dni powinny być częściej niż raz w roku.

      

      

 

Zapraszamy do galerii

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.